1. Przejdź do Treść
 2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 29 listopada 2023 r.

Wybory Collegium Polonicum

WYBORY DO RADY SAMORZĄDU STUDENTÓW COLLEGIUM POLONICUM

25.11.2023

Obwieszczamy wybory do Rady Samorządów Studentów Collegium Polonicum! ✌️

W związku z decyzją Kolegium Odwoławczego Samorządu Studentów UAM oraz błędem technicznym występującym na USOS przy przyjmowaniu głosów nieważnych informujemy, że ponowne głosowanie odbędzie się od 29 listopada od 10:00 do 30 listopada do 22:00
w systemie USOSWeb.

🗳 Kampania wyborcza trwać będzie od 25 listopada do 28 listopada.

Data publikacji w serwisie: 23 listopada 2023 r.

Aktualności

 • Wybory na Przewodniczącego/Przewodniczącą Samorządu Studentów UAM
  Droga społeczności Studencka Samorządu Studentów UAM, rok 2024 jest dla naszego uniwersytetu rokiem zmian, Wybory Rektorskie za nami, przed nami wybory na Dziekanów oraz na Przewodniczącego Samorządu Studentów. Harmonogram przeprowadzenia wyborów na Przewodniczącego Samorządu Studentów UAM: Wszystkie informacje dotyczące zadań i obowiązków Przewodniczącego Samorządu Studentów UAM znajdują się w rozdziale II Regulaminu Samorządu Studentów UAM… Czytaj więcej: Wybory na Przewodniczącego/Przewodniczącą Samorządu Studentów UAM
 • Spotkanie z Ministrem Nauki
  Drodzy/_gie Studenci/_tki poznańskich uczelni!  4 kwietnia na WPiA UAM (Auditorium Maximum) odbędzie się spotkanie z Ministrem Nauki, Dariuszem Wieczorkiem. Będzie to świetna okazja, aby przedstawić swoje przemyślenia dotyczące rozwoju i strony w którą zmierza szkolnictwo wyższe.  Po spotkaniu planujemy przekazać Ministrowi Wieczorkowi plik z pomysłami na zmiany. Będzie to plik w stanie surowym, tzn. wszystko co… Czytaj więcej: Spotkanie z Ministrem Nauki
 • Gra o Karierę
  Droga Studentko, Drogi Studencie, Wejdź do gry razem z nami. Najbliższy tydzień zapowiada się niezwykle inspirująco i rozwojowo! Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego projektu „Gra o karierę”, który potrwa aż do piątku. Codziennie, w dniach 11-15 marca, możesz skorzystać z bezpłatnych szkoleń, webinarów, spotkań z pracodawcami, warsztatów i konsultacji – w formie stacjonarnej i online. Harmonogram jest dostępny… Czytaj więcej: Gra o Karierę
 • Wybory Elektorów – UPDATE!
  Drodzy/_gie Studenci/_tki ⚠️ Informacja z ostatniej chwili! Komisja Rewizyjno-Wyborcza przedłużyła termin składania kandydatur do Kolegium Elektorów. ❗️❗️Czekamy na wasze zgłoszenia do 23 lutego 2024 r. do godziny 23:59. Załączamy uchwałę Komisji Rewizyjno-Wyborczej .
 • SOS SESJA
  Drodzy_gie Studenci_tki UAM! Dziś mamy poniedziałek – 5 lutego, czyli rozpoczynamy sesję! Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie wam śpiewająco i zaliczenie egzaminu to będzie tylko formalność Powodzenia! Jednak gdyby okazało się, że dojdzie do jakichś nieprawidłowości ze strony wykładowców – oczywiście pomożemy
Translate »