1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 9 marca 2024 r.

Gra o Karierę

Droga Studentko, Drogi Studencie,

Wejdź do gry razem z nami.

Najbliższy tydzień zapowiada się niezwykle inspirująco i rozwojowo! Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego projektu „Gra o karierę”, który potrwa aż do piątku.

Codziennie, w dniach 11-15 marca, możesz skorzystać z bezpłatnych szkoleń, webinarów, spotkań z pracodawcami, warsztatów i konsultacji – w formie stacjonarnej i online. Harmonogram jest dostępny TUTAJ

Szczególnie zachęcamy do udziału w spotkaniach, które przygotowaliśmy wspólnie z naszymi partnerami:

1.      Przywództwo przez przykład – co znaczy bycie liderem w dużej organizacji?– 11 marca (poniedziałek), godz. 14.00, IKEA.

2.      Przewodnik po ścieżkach europejskiej kariery: jak zrealizować swoje ambicje w Unii Europejskiej?– 12 marca (wtorek), godz. 14.00, EU Careers.

3.      Przygoda za granicą w zasięgu ręki – odkryj świat z Erasmusem+ i Europejskim Korpusem Solidarności!– 13 marca (środa), godz. 11.00, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji.

4.      Feminatywy w CV – magister czy magistra, czyli jak końcówki wpływają na karierę?– 13 marca (środa), godz. 18.00, Teach for Poland.

5.      Odkryj swoje mocne strony i wykorzystaj je w planowaniu kariery– 14 marca (czwartek), godz. 10.45, Biuro Karier UAM.

6.      CV Point– 14 marca (czwartek) godz.11.00, Biuro Karier UAM.

7.      Dzień z Biurem Karier UAM na Wydziale Historii (ul. Uniwersytetu Poznańskiego 7) 14 marca (czwartek) 9.30-14.30.

8.      CV Point– 15 marca (piątek), godz. 12.00, Biuro Karier UAM.

Szczegóły innych wydarzeń organizowanych przez inne Biura Karier w całej Polsce znajdziesz TUTAJ. Nie zwlekaj i korzystaj!

Translate »