1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 22 lipca 2024 r.

Ruszyły zapisy na GNIAZDO

GNIAZDO 2024

Witaj w świecie GNIAZDA – nowej formuły adaptacyjnego wydarzenia dla przyszłych studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza! GNIAZDO odbędzie się w dniach 23-27 września 2024 w studenckim Poznaniu. To niepowtarzalna okazja, by zakończyć swoje najdłuższe wakacje życia z hukiem i przygotować się na nowy, ekscytujący etap – studia!

Zapisy na GNIAZDO 2024

Rejestracja na wydarzenie adaptacyjno-szkoleniowe odbywa się w dniach 22-29 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc. Cena adapciaka to 380 zł.

Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: Zapisy GNIAZDO 2024 – Samorząd Studentów UAM

Dlaczego warto?

GNIAZDO to coś więcej niż tradycyjny obóz adaptacyjny. To intensywne wprowadzenie w życie akademickie, pełne zróżnicowanych szkoleń, warsztatów oraz niesamowitej integracji. Nasi doświadczeni mentorzy, sami będący studentami Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza i aktywnymi działaczami w strukturach samorządowych, przygotowali dla Ciebie wyjątkowy program.

Więcej na temat wydarzenia znajdziesz w zakładce GNIAZDO ADAPCIAK

Dołącz do nas i zacznij swoją studencką podróż z GNIAZDEM!

Sprawdzaj na bieżąco co w gnieździe piszczy ⬇️

Wydarzenie na Facebooku

Translate »