1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 6 lutego 2024 r.

SOS SESJA

Drodzy_gie Studenci_tki UAM!

Dziś mamy poniedziałek – 5 lutego, czyli rozpoczynamy sesję! Mamy nadzieję, że wszystko pójdzie wam śpiewająco i zaliczenie egzaminu to będzie tylko formalność🤓 Powodzenia!

Jednak gdyby okazało się, że dojdzie do jakichś nieprawidłowości ze strony wykładowców – oczywiście pomożemy🫡

Zgodnie z tradycją, powstał formularz – zupełnie anonimowy (o zgłoszeniu wie tylko kilkoro studentów, którzy na co dzień pomagają w trudnych sprawach) oraz od studentów dla studentów (nadzoruje go grupa robocza „SOS Sesja” składająca się z Rzecznika Praw Studenta Samorządu Studentów UAM oraz wybranych członków Samorządu Studentów UAM) ⬇️

Link: https://forms.office.com/e/ucaz47QAep

Translate »