1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 18 stycznia 2024 r.

WYBORY UZUPEŁNIAJĄCE DO RAD SAMORZĄDU STUDENTÓW UAM

Wybory uzupełniające do Wydziałowych Rad Samorządu Studentów: Wydziału
Neofilologii, Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej, Wydziału Psychologii i Kognitywistki,
Wydziału Nauk o Sztuce, Wydziału Geografii Socialno Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej,
Wydziału Anglistyki, Wydziału Chemii oraz Nadnoteckiego Instytutu w Pile.

Wydziałowa Rada Samorządu Studentów odpowiada za prowadzenie działalności Samorządu Studentów w ramach Wydziału, w szczególności za ochronę praw studenta, działalność kulturalną oraz socjalno-bytową. 🤙

 Turnieje ping-ponga, integracje wydziałowe, otrzęsiny czy pomoc w sprawach związanych ze studiowaniem na wydziale to domena RSSów!

W każdej radzie jest 10 miejsc do obsadzenia – być może jedno czeka na Ciebie! 🤠

 Aby dołączyć do RSSu należy przesłać odpowiednie dokumenty  wraz ze zdjęciem i krótkim opisem na media społecznościowe do Komisji Wyborczej Samorządu Studentów UAM na adres e-mail kw.ssuam@amu.edu.pl do dnia  23 stycznia 2024 roku, a następnie uzyskać wystarczającą liczbę głosów podczas wyborów, które odbędą się w dniach od 1 lutego od 10:00 do 2 lutego do 22:00 w systemie USOSWeb. 🗳 

Kampania wyborcza trwać będzie od 24 stycznia do 31 stycznia.

 

Poniżej znajdują się wzory poprawnie wypełnionych dokumentów. Do zgłoszenia należy dołączyć swoje zdjęcie oraz zwięzły opis na media społecznościowe, które zostaną wykorzystane podczas kampanii wyborczej. Zgłoszenia należy składać do 31 I 2024 do godziny 22:00 – zgłoszenia niekompletne będą cofane do poprawy. Poprawione wnioski można wysyłać do 31 I 2024 do godziny 23:59.
Wzór poprawnie wypełnionego zgłoszenia – zał. 1 (dane i oświadczenie)

Poniżej znajduje się obwieszczenie Komisji Wyborczej, informacje o wyborach w uchwale nr 1, załącznik 1 z danymi kandydata_tki

W załączniku nr 1 należy uzupełnić swoje dane oraz oświadczenie dot. przetwarzania danych osobowych. Pamiętajcie, że adres korespondencyjny to nie adres mailowy. 😉

Translate »