Wielkie Grillowanie

Wielkie Grillowanie UAM to jeden z największych projektów realizowanych przez Samorząd Studentów Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Ten dwudniowy festiwal przyciąga każdego dnia około 20 tysięcy studentów, a przy jego organizacji pracuje blisko 300 wolontariuszy, którzy dbają o to, aby każdy uczestnik czuł się na nim jak najlepiej.

Wielkie Grillowanie to dwa dni przepełnione dobrym jedzeniem, studencką atmosferą oraz ogromną dawką dobrej muzyki na żywo. Scena od zawsze była sercem imprezy. W poprzednich edycjach gościliśmy na niej m.in. Quebonafide, Taco Hemingwaya, Strachy na Lachy, Nocnego Kochanka czy Otsochodzi, i choć kolejki były nieodłącznym elementem tak wielkiego wydarzenia, to nic nie zastąpi energii i emocji towarzyszących muzyce na żywo, które sprawiają, że Wielkie Grillowanie staje się niezapomnianym przeżyciem dla każdego uczestnika.

Warto zaznaczyć, że ten projekt to nie tylko koncerty, ale też bogaty program festiwalu z foodtruckami i innymi atrakcjami, które są realizowane dzięki nawiązaniu współprac z partnerami. A jeśli to jeszcze nie wystarczy, zapraszamy do odwiedzenia stref animacji, gdzie możecie spróbować swoich sił między innymi w grach miejskich, karaoke czy beerjodze.